По повод 8 март- деня, в който изразяваме своята благодарност и любов към най- важната жена в живота ни – учениците от 8. ж клас създадоха специален празничен поздрав за своите майки.
В клас, в който преобладават момчета, емоциите често остават скрити зад усмивки и закачки. Но този път думите бяха истински, погледите- развълнувани, а гласовете- искрени. Осмокласниците рецитираха стихове, посветени на майчината обич- онази тиха сила, която подкрепя, вдъхновява и ни учи да бъдем по- добри хора.
Празничното настроение продължи с изработването на цветя от хартия- символ на признателност и внимание. Всяко цвете носеше послание, сътворено с мисъл за мама.
Тази инициатива се превърна не просто в отбелязване на празник, а в истински урок по обич, уважение и благодарност. Защото зад всяко пораснало дете, стои една силна и всеотдайна майка.
Нека този празник ни напомня колко важни са грижата, обичта и подкрепата на майката.
Нека цветята, изработени с любов, бъдат малък знак на голямата признателност към майките.
Нека 8 март бъде изпълнен с много усмивки, благодарност и обич към всички майки.





