ПГ по туризъм с гордост и вълнение се включи в празничното шествие по случай един от най светлите български празници-24 май.
Под звуците на тържествена музика, с цветя, балони, усмивки и празнично настроение, ученици, учители и родители шестваха заедно, обединени от уважение към българското слово и духовност.
Днес улиците оживяха с багрите на празника, с гордостта да носим буквите, които ни дават идентичност, памет и бъдеще.





