„Благодаря ви, че служите на нашите деца !“
С тези думи се обърна кметът на Община Бургас, Димитър Николов, при награждаването на тези, които продължават делото на Просветителите на славянската писменост.
ПГ по туризъм бе част от официалната церемония и получи признание за високи професионални заслуги. В категория „Иноватор в образованието“ за 2025/2026 година бе отличена г-жа Мария Тонева, учител по професионално образование.
Отличията бяха връчени в знак на признателност към труда, инициативността и резултатността, реализирани в синхрон с усилията за повишаване качеството на образованието. Събитието е посветено на предстоящото честване на 24 май.
Гимназията пожелава на г-жа Мария Тонева още много поводи за усмивки и професионални постижения.


